+372 537 358 82 / info@djservice.ee
Cart
Ostukorv: tühi

dj service
Kõik
Dünaamiline
Dünaamiline käeshoitav
Installatsioon
Kondensaator käeshoitav
Kondensaator Stereopaar
Kondensaator suur membraan
Kondensaator väike membraan
Lintmikrofon
Mõõtmismikrofon
Muu
Pakett
Podcast pakett
Reportermikrofonid
Stereomikrofon
USB & iOS
Video/Kaamera & Shotgun
Viimati lisatud »
Hind »
Tootja »
Artikkel »
Sorteeri
2028 Vocal Microphone
2028 Vocal Microphone
DPA

629.00 EUR
545SD-LC
545SD-LC
Shure

123.00 EUR
565SD-LC
565SD-LC
Shure

151.00 EUR
ATR-2100X-USB
ATR-2100X-USB
Audio-Technica

99.00 EUR
ATR1100X
ATR1100X
Audio-Technica

29.00 EUR
ATR1200X
ATR1200X
Audio-Technica

34.00 EUR
ATR1300X
ATR1300X
Audio-Technica

44.00 EUR
ATR1500X
ATR1500X
Audio-Technica

54.00 EUR
ATR2150SD
ATR2150SD
Audio-Technica

135.00 EUR
BETA57A
BETA57A
Shure

158.00 EUR
BETA58A
BETA58A
Shure

166.00 EUR
BY-BM58 Dynamisk XLR 5m
BY-BM58 Dynamisk XLR 5m
Boya

77.00 EUR
BY-HM100
BY-HM100
Boya

67.00 EUR
CMK-10 Microphone Kit
CMK-10 Microphone Kit
Omnitronic

48.00 EUR
Co9
Co9
Electro Voice

65.00 EUR
D1006
D1006
LD Systems

33.00 EUR
D5
D5
AKG

86.00 EUR
D5CS
D5CS
AKG

106.00 EUR
D5S
D5S
AKG

79.00 EUR
D7
D7
AKG

139.00 EUR
D7S
D7S
AKG

149.00 EUR
DM100
DM100
Fenton

15.00 EUR
DM105
DM105
Fenton

17.00 EUR
DM110
DM110
Fenton

16.00 EUR
DM126
DM126
LTC

29.00 EUR
DM525
DM525
LTC

29.00 EUR
DM57A
DM57A
Vonyx

35.00 EUR
DM58
DM58
Vonyx

36.00 EUR
DM825
DM825
Vonyx

40.00 EUR
e 825-S
e 825-S
Sennheiser

76.00 EUR
e835
e835
Sennheiser

96.00 EUR
e835s
e835s
Sennheiser

93.00 EUR
e845
e845
Sennheiser

96.00 EUR
e845s
e845s
Sennheiser

96.00 EUR
e935
e935
Sennheiser

178.00 EUR
e945
e945
Sennheiser

178.00 EUR
EM-89D
EM-89D
Mackie

74.00 EUR
F-780
F-780
Sony

538.00 EUR
F5
F5
Audix

108.00 EUR
F50-S
F50-S
Audix

75.00 EUR
INTERVIEWER Mic
INTERVIEWER Mic
Lewitt

182.00 EUR
KSM8 Black
KSM8 Black
Shure

414.00 EUR
KSM8 Nickel
KSM8 Nickel
Shure

371.00 EUR
M-22 Dynamic Microphone
M-22 Dynamic Microphone
Omnitronic

18.00 EUR
M-60 Dynamic microphone
M-60 Dynamic microphone
Omnitronic

39.00 EUR
M1
M1
Røde

105.00 EUR
M1-S
M1-S
Røde

130.00 EUR
M88TG
M88TG
Beyerdynamic

271.00 EUR
MB1k
MB1k
Audio-Technica

43.00 EUR
MB2k
MB2k
Audio-Technica

47.00 EUR
MB3k
MB3k
Audio-Technica

57.00 EUR
MD 431II
MD 431II
Sennheiser

468.00 EUR
MD 46
MD 46
Sennheiser

240.00 EUR
MDX15
MDX15
BST

27.00 EUR
MDX25
MDX25
BST

31.00 EUR
MDX50
MDX50
BST

36.00 EUR
MIC 85PRO Dynamic Microphone
MIC 85PRO Dynamic Microphone
Omnitronic

61.00 EUR
MIC 85S Dynamic Microphone with Switch
MIC 85S Dynamic Microphone with Switch
Omnitronic

43.00 EUR
Microphone Set 4PCS Colour
Microphone Set 4PCS Colour
Lotronic

27.00 EUR
MP-75
MP-75
TC Helicon

128.00 EUR
MSP-TK600 Jack
MSP-TK600 Jack
JTS

68.00 EUR
MSP-TK600 XLR
MSP-TK600 XLR
JTS

68.00 EUR
MTP 250 DM Handheld
MTP 250 DM Handheld
Lewitt

86.00 EUR
MTP 250 DMs Handheld Switch
MTP 250 DMs Handheld Switch
Lewitt

86.00 EUR
MTP 550 DM Handheld mic
MTP 550 DM Handheld mic
Lewitt

115.00 EUR
MTP 550 DMs Handheld switch
MTP 550 DMs Handheld switch
Lewitt

115.00 EUR
MTP 840 DM Handheld mic
MTP 840 DM Handheld mic
Lewitt

234.00 EUR
N/D478
N/D478
Electro Voice

90.00 EUR
N/D967
N/D967
Electro Voice

156.00 EUR
ND76
ND76
Electro Voice

137.00 EUR
ND76S
ND76S
Electro Voice

143.00 EUR
ND86
ND86
Electro Voice

197.00 EUR
ND96
ND96
Electro Voice

207.00 EUR
NX-7
NX-7
JTS

84.00 EUR
NX-7S
NX-7S
JTS

84.00 EUR
NX-8
NX-8
JTS

84.00 EUR
NX-8S
NX-8S
JTS

84.00 EUR
OM11
OM11
Audix

224.00 EUR
OM2
OM2
Audix

102.00 EUR
OM2-S
OM2-S
Audix

122.00 EUR
OM3
OM3
Audix

130.00 EUR
OM3-S
OM3-S
Audix

154.00 EUR
OM5
OM5
Audix

165.00 EUR
OM6
OM6
Audix

191.00 EUR
OM7
OM7
Audix

258.00 EUR
P3S
P3S
AKG

39.00 EUR
P5S
P5S
AKG

42.00 EUR
Partymic-1 Dynamic Microphone
Partymic-1 Dynamic Microphone
Omnitronic

9.00 EUR
PDM-3
PDM-3
JTS

60.00 EUR
PDM661
PDM661
Power Dynamics

49.00 EUR
PDM663
PDM663
Power Dynamics

49.00 EUR
Perception Live P5i
Perception Live P5i
AKG

77.00 EUR
PGA48-QTR
PGA48-QTR
Shure

53.00 EUR
PGA57-XLR
PGA57-XLR
Shure

72.00 EUR
PGA58 XLR
PGA58 XLR
Shure

74.00 EUR
PGA58-QTR
PGA58-QTR
Shure

74.00 EUR
PL-44
PL-44
Electro Voice

94.00 EUR
PL-80a
PL-80a
Electro Voice

137.00 EUR
PL-80c
PL-80c
Electro Voice

137.00 EUR
PM58S v2
PM58S v2
Alctron

67.00 EUR
PRO41
PRO41
Audio-Technica

76.00 EUR
Q4 CL
Q4 CL
Samson

40.00 EUR
Q6
Q6
Samson

43.00 EUR
Q7X
Q7X
Samson

55.00 EUR
Q8X
Q8X
Samson

105.00 EUR
R10S
R10S
Samson

23.00 EUR
R21S
R21S
Samson

30.00 EUR
R21S 3-Pack
R21S 3-Pack
Samson

70.00 EUR
R31S
R31S
Samson

38.00 EUR
RE660
RE660
Alctron

124.00 EUR
RSM-120
RSM-120
Reloop

36.00 EUR
SM48-LC
SM48-LC
Shure

83.00 EUR
SM48S-LC
SM48S-LC
Shure

89.00 EUR
SM58 LCE
SM58 LCE
Shure

111.00 EUR
SM58 SE
SM58 SE
Shure

120.00 EUR
SOLO
SOLO
Sontronics

108.00 EUR
SV100
SV100
Shure

37.00 EUR
SV100-W mic Dynamic
SV100-W mic Dynamic
Shure

42.00 EUR
SV100-WA
SV100-WA
Shure

48.00 EUR
SV200 mic Dynamic
SV200 mic Dynamic
Shure

42.00 EUR
SV200-W mic Dynamic on/off switch cable
SV200-W mic Dynamic on/off switch cable
Shure

48.00 EUR
SV200-WA mic Dynamic on/off switch cable
SV200-WA mic Dynamic on/off switch cable
Shure

53.00 EUR
Sweet SixTeen MD
Sweet SixTeen MD
LD Systems

110.00 EUR
SX-7S
SX-7S
JTS

92.00 EUR
TG V35d s
TG V35d s
Beyerdynamic

53.00 EUR
TG V50d
TG V50d
Beyerdynamic

104.00 EUR
TG V70d s
TG V70d s
Beyerdynamic

179.00 EUR
TK-600 JACK
TK-600 JACK
JTS

40.00 EUR
TK-600 XLR
TK-600 XLR
JTS

40.00 EUR
TT1
TT1
Prodipe

43.00 EUR
V3
V3
sE Electronics

67.00 EUR
V7
V7
sE Electronics

95.00 EUR
V7 Billy F. Gibbons
V7 Billy F. Gibbons
sE Electronics

110.00 EUR
V7 VE Dynamic Vocal Mic
V7 VE Dynamic Vocal Mic
sE Electronics

96.00 EUR
V7-BFG
V7-BFG
SE Electronics

115.00 EUR
VX1800S
VX1800S
Vonyx

53.00 EUR
XM1800S (Set of 3)
XM1800S (Set of 3)
Behringer

44.00 EUR