WS-651
Quik Lok WS-651

Quik Lok WS-651

Artiklinumber: IDS0024758

Accessory clamp for use with WS-550, WS-640 & WS-650. Required to attach following accessories QLX-4, QLX-5, IPS-11. IPS-13 or LPH-X.

Laoseis / Tarneaeg info
store

Saadaval kaupluses umbes 2-7 tööpäeva

local_shipping

Tarneaeg ca. 2-7 tööpäeva

warehouse

Saadaval tarnija laos

Tarneaeg on meie hinnanguline aeg, mille jooksul saame kauba teile kohale toimetada kas meie enda või välise lao kaudu. See on ainult hinnanguline ja tarneaega võivad mõjutada mitmed tegurid, mis on meie kontrolli alt väljas. Jätame endale õiguse võimalikele viivitustele, läbimüügi lõppemisele ja muudatustele. Samuti jätame endale õiguse muuta tarneviisi, kui tellimus on teie valitud tarneviisi jaoks liiga suur või raske. Saate SMS-i või e-kirja, kui teie pakk on teie valitud pakiautomaadis või esinduses kättesaadav. Kui valisite kojuveo, saadetakse teile eelnev teavitus, et leppida kokku tarneaeg. Kui soovite kauba poest ise järele tulla, olete oodatud pärast SMS-i saamist, et teie tellimus on valmis.

9.00 EUR/tk

Payment
EAN: 8025534012680 MPN: 10.01001

Teised, kes ostsid Quik Lok WS-651 ostsid ka

Accessory clamp for use with WS/550, WS/640 & WS/650 multifunction "t" stands - Required to attach to any one of the four legs of these stand models the following accessories: QLX/4 Telescopic mic boom - QLX/5 Sheet music holder - IPS/11 iPad holder - IPS/13 Universal tablet holder - LPH/X Laptop holder.