Palmer AHMCT 8
Palmer AHMCT 8
Palmer AHMCT 8
Palmer AHMCT 8
Palmer AHMCT 8

Palmer AHMCT 8

Artiklinumber: IDS0054693

A stage is only as good as its cables — and the AHMCT 8 sets the record straight...

Laoseis / Tarneaeg info
store

Saadaval kaupluses umbes 6-14 tööpäeva.

local_shipping

Tarneaeg ca. 6-14 tööpäeva.

warehouse

Saadaval tarnija laos

Tarneaeg on meie hinnanguline aeg, mille jooksul saame kauba teile kohale toimetada kas meie enda või välise lao kaudu. See on ainult hinnanguline ja tarneaega võivad mõjutada mitmed tegurid, mis on meie kontrolli alt väljas. Jätame endale õiguse võimalikele viivitustele, läbimüügi lõppemisele ja muudatustele. Samuti jätame endale õiguse muuta tarneviisi, kui tellimus on teie valitud tarneviisi jaoks liiga suur või raske. Saate SMS-i või e-kirja, kui teie pakk on teie valitud pakiautomaadis või esinduses kättesaadav. Kui valisite kojuveo, saadetakse teile eelnev teavitus, et leppida kokku tarneaeg. Kui soovite kauba poest ise järele tulla, olete oodatud pärast SMS-i saamist, et teie tellimus on valmis.

90.00 EUR/tk

Igakuine kuumakse alates 7.65 euro

Payment
EAN: 4049521021350 MPN: AHMCT8

Teised, kes ostsid Palmer AHMCT 8 ostsid ka

A stage is only as good as its cables — and the AHMCT 8 sets the record straight.The AHMCT 8 tests the most critical cables on the stage itself and flags up whether they are functioning or not, both visibly via LEDs and audibly via a buzzer. This makes it the perfect tool for engineers — both in the workshop and on stage.

The Pro AHMCT is operated simply, intuitively and safely via a single rotary switch on the device. The sturdy metal housing withstands even tough on-stage demands.

The standard kit comes with two test probes for carrying out fast and simple continuity tests on various cables or installations.

Solid metal housing
Powered by a 9-V block battery
Tests Speakon, XLR, jack/TRS, cinch and midi/DIN cables
Additional continuity tester with measuring probes
Optical display and buzzer