Artiklinumber: IDS0097489
Saadaval kaupluses umbes 10-30 tööpäeva.
Tarneaeg ca. 10-30 tööpäeva.
Saadaval tarnija laos
Tarneaeg on meie hinnanguline aeg, mille jooksul saame kauba teile kohale toimetada kas meie enda või välise lao kaudu. See on ainult hinnanguline ja tarneaega võivad mõjutada mitmed tegurid, mis on meie kontrolli alt väljas. Jätame endale õiguse võimalikele viivitustele, läbimüügi lõppemisele ja muudatustele. Samuti jätame endale õiguse muuta tarneviisi, kui tellimus on teie valitud tarneviisi jaoks liiga suur või raske. Saate SMS-i või e-kirja, kui teie pakk on teie valitud pakiautomaadis või esinduses kättesaadav. Kui valisite kojuveo, saadetakse teile eelnev teavitus, et leppida kokku tarneaeg. Kui soovite kauba poest ise järele tulla, olete oodatud pärast SMS-i saamist, et teie tellimus on valmis.
380.00 EUR/tk
Igakuine kuumakse alates 14.93 euro
1200 watt fogger with DMX
Features
Compact fog machine with high output volume
Ideal for accentuating light and laser beams
Concentrated and steady fog output
Adjustable timer with interval and duration
Continuous output
Fan grille with blue LED illumination, switchable
Short warm-up time
Output distance: Approx. 4 m
Control via DMX; Wireless remote control; wired remote control
With Mounting bracket
With level indication
Operates on water-based fluid
Preprogrammed in LED PC-Control 512; Light Captain
Removable tank
For application areas such as: Clubs/dancing school; Stage; theater; Rental
Application possibility: Standing; suspended
Package contents
1 x device, 1 x user manual, 1 x power cord, 2 x remote control, 1 x declaration of conformity, 1 x container, 1 x filter, 1 x battery
Technical specifications Power supply: 230 V AC, 50 Hz Power consumption: 1200 W IP classification: IP20 Power connection: Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) Battery: 1 x 12 V 23AE alkaline manganese built-in Warm-up time: Approx. 3 min Output volume: Approx. 340 m³/min Output distance: Approx. 4 m Tank capacity: 2,3 l water-based fluid removable tank Fluid consumption: Approx. 40 ml/min DMX channels: 1 DMX input: 1 x 3-pin XLR (M) mounting version DMX output: 1 x 3-pin XLR (F) mounting version Control: DMX; Wireless remote control; wired remote control Preprogrammed in: LED PC-Control 512; Light Captain Carrier frequency: 433,92 MHz Housing color: Black Attachment system: Mounting bracket Heater: 1210 W Color: Black Dimensions: Width: 31 cm Depth: 42,5 cm Height: 29 cm Weight: 7,20 kg Noise classification: Class 3 (clearly perceptible sounds) Remote control Cable length: 3 m
INFORMATSIOON
Meist / Kontakt / Küpsiste poliitika / Tagastamine / Tarneviisid / Makseviisid / AlphaTheta / Pioneer DJ
MAKSA TURVALISELT / KIIRE TARNE
djservice.ee, Rävala puiestee 19, Tallinn, Telefon +372 537 358 82, Web: www.djservice.ee, Email: info@djservice.ee
DJ Service (djservice.ee) on tänapäeval üks Eesti juhtivaid muusika-, DJ- ja stuudiotehnika tarnijaid. Meil on lai valik tooteid ning pakume enam kui 200 erinevat tuntud kaubamärki. Püüame pakkuda kõrgeimat võimalikku teenindust konkurentsivõimeliste hindadega. Saate osta meie veebipoest 24 tundi ööpäevas või külastada meie kauplust.









